TÁRSASÁGUNK BŐVÜL, ÚJ KOLLÉGÁKAT KERESÜNK

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • 2D/3D-s épületgépész tervek készítése;
  • Műszaki leírások, anyagkiírások készítése;
  • Hidraulikai méretezések készítése;
  • Hőtechnikai méretezések készítése.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Épületgépész mérnök / Energetikus végzettség; vagy folyamatban lévő tanulmányok folytatása;
  • AutoCad, CADvent, Revit, WinWatt, MS Office, felhasználói szintű ismerete (ha alapszintű felhasználói szinttel rendelkezel, megtanítjuk);
  • Lelkiismeretes, precíz, pontos, önálló munkavégzés;
  • Megbízható, csapatjátékos személyiség;
  • Talpraesettség, tanulási vágy.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes fizetés;
  • Jó hangulatú, fiatalos lendületű, segítőkész munkatársak;
  • Rugalmas munkaidő, munkaszervezés;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Határozatlan idejű szerződés;
  • Azonnali munkakezdés.

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT / nyelvtudás:

  • Előny, de nem elvárás: angol - középfok/kommunikációképes szint;
  • Korábban szakmában szerzett szakirányú tapasztalat.

AKTUÁLIS MUNKÁINK:

  • GIANT kerékpár összeszerelő és festőüzem (Gyöngyös - ~ 40.000 m) épületgépészeti és közmű tervezése;
  • INZI Controls akkumulátor összeszerelő üzem (Komárom - ~16.000 m2) épületgépészeti és közmű tervezése;
  • FLEX Films műanyag fólia gyártóüzem (Rétság - ~22.500 m2) épületgépészeti és technológia tervezése;
  • CITI Bank (Arena Corner) fit-out iroda átalakítások épületgépészeti és sprinkler rendszereinek műszaki ellenőrzése;
  • És még sok más izgalmas szakmai feladat!